Apie mus

“Metamorfozė” tai dvejų draugių projektas, sukurtas iš meilės grožiui, seniems baldams ir jausmo, kad gerai yra daryti kažką tikrai gero ir naudingo. Mūsų “Metamorfozė” tai mūsų teritorija, kur galime svajoti, kurti, ieškoti geriausių spalvų derinių. Čia galime dirbti dieną arba naktį, tobulintis savo tempu, o svarbiausia bendrauti su nuostabiais žmonėmis.

Mūsų dažymo aistra prasidėjo, kai atradome Annie Sloan natūralius dažus. Tai geriausias baldų, sienų, plytelių ir kitų paviršių dekoravimo sprendimas! Šie dažai suteikia daiktams subtilų atspalvį ir išdžiūvę suformuoja matinį, aksominį paviršių. Baldai nudažyti šiais dažais, atgimsta naujam gyvenimui ir įgyja naują vertę. Siūlome savo klientams išskirtinius natūralius Annie Sloan dažus baldams ir sienoms, vaškus, dekoravimo priedus, rankų darbo aksesuarus i.t.t.

Kiekvieną dieną mes stengiamės padaryti mūsų dirbtuvę  tokia vieta, kur galima laisvai kvepuoti ir semtis idėjų. Stengiames atsakyti į visus klausimus, dalintis patirtimi, nuoširdžiai patarti ir padėti. Svajojame, kad mūsų svečiai jaustusi pas mus komfortiškai, žinodami kad jie yra vietoje, kur susitinka tiesiog geri žmonės. “Metamorfozės” I&B

Paslaugos:

  1. Jūsų baldo dekoravimas, stilizavimas. Norint atnaujinti baldą, galima atvežti jį į mūsų dirbtuvę arba mes galime atvykti į Jūsų namus. Kaina nustatoma pagal baldo nuotrauką.
  2. Baldų dekoravimas ir pardavimas.
  3. Baldų dekoravimo ir stilizavimo kursai. Vyksta kiekvieną mėnesį! Informacija apie kursus yra nuolat skelbiama mūsų FB: Metamorfozė.
  4. Dažų, vaškų, trafaretų, dekoravimo atributikos pardavimas. Konsultuojame nemokamai:)

Kas yra Annie Sloan?

Annie Sloan

Annie Sloan

Annie Sloan gyvena ir dirba Anglijoje, Oksfordo mieste. Ji yra vienas iš tų žmonių, kurių pastangomis dekoratyvinis baldų dažymas ir interjero atnaujinimas savo rankomis tapo populiariu užsiėmimu visame pasaulyje. Annie sukurtas prekių ženklas Annie Sloan Chalk Paint  padėjo daugeliui žmonių įvairiose šalyse atrasti ir pamėgti kūrybinio dažymo meną. Annie vadovauja kursams, kuriuose žmonės mokomi baldų dažymo technikos. Taip pat šio meno galima išmokti skaitant Annie parašytas knygas apie tradicinius naturialius dažus ir jų naudojimo techniką. Ilgametę patirtį ir žinias Annie pritaikė kurdama dekoratyvinių dažų liniją Annie Sloan Chalk Paint. Šie dažai tinka tiek baldų, tiek sienų bei grindų išvaizdai atgaivinti. Annie sukurti kreidiniai dažai suteikia seniems baldams subtilaus autentiškumo efekto – dažų sluoksnis turi matinį, aksominį paviršių. Dažai ypač atsparūs susidėvėjimui ir puikiai sukimba su įvairiais, net neapdorotais paviršiais. Šis prekinis ženklas labai vertinamas visame pasaulyje. Siūlomi ir įvairių atspalvių dažai, knygos apie kūrybinio dažymo meną ir stilių, taip pat įvairūs naudingi reikmenys – teptukai, trafaretai, audiniai. Taip Annie kasdien dalijasi savo patirtimi ir įkvėpimu su daugybe žmonių visame pasaulyje ir padeda jų namams gražėti. „Annie Sloan” kreidiniai dažai „Chalk Paint®“ – tikrai geriausias ir ekologiškiausias baldų dekoravimo sprendimas! Jie tinka dažyti ir metalinius bei stiklinius, ir medinius paviršius, jais galima dažyti ir sienas, ir grindis, dažymui tinka tiek lakuoti, tiek nelakuoti paviršiai. Šie dažai yra laidūs garams („kvėpuojantys“), todėl drėgmė lengvai išgaruoja ir nereikia nerimauti dėl jos kaupimosi. Tai ne naujas, o dešimtmečiais patikrintas gaminys, ir jis tikrai veikia!