Meninės dirbtuvės

„Metamorfozės“ parduotuvė-dirbtuvė įsikūrė Vilniaus centre, kur organizuojame baldų dažymo kursus ir skatiname kitus dažyti, piešti, perdažyti senus baldus Annie Sloan dažais, tiesiog išlaisvinti savo kurimo energiją.

Mums labai malonu pakviesti visus, norinčius pakeisti senus daiktus, mokytis stilizacijos ir įdomių baldų dekoravimo būdų. Jūs sužinosite, kaip pradėti nuotykį su Annie Sloan kreidiniais dažais, pažinsite populiariausius dekoravimo stilius ir baldų technologijas. Jūs išmokysite kaip paruošti daiktą prieš dažymą ir apsaugoti jau išdažytą paviršių.

Visus metodus galėsite išbandyti dažant savo baldą, o jeigu tokio neturite parūpinsime Jūs savu, kurį galėsite paimti su savimi.

Seminarų kaina apart teorinių ir praktinių žinių, apima visas medžiagas, reikalingas mokymams (teptukai, vaškai, dažai ar šablonai).

Į kainą įskaičiuoti arbata, kava, gėrimai ir saldžios staigmenos.

Visi dalyviai seminaro dieną gali pasinaudoti 10% nuolaida Annie Sloan dažams.

Mes dirbame mažose grupėse, kad galėtumėte optimaliai skirti laiko kiekvienam dalyviui.

Nuoširdžiai kviečiame ir rekomenduojame visiems. Jums tikrai nereikia jokios patirties, tik šiek tiek aistros sukurti gražius dalykus!

BALANDŽIO MĖNESIO KURSAI

Balandžio 6 d.- 4 val. dirbtuvės (11:00 – 15:00), per kurias išbandysite 8 baldų stilizavimo būdus bei stilizuosite savo atsineštą baldą arba interjero detalę. Derinsime spalvas bei stilizavimo techniką prie Jūsų interjero. Kaina: 50,00 eu.

Balandžio 13 d. – 2 val. dirbtuvės (12:00 – 14:00), per kurias išbandysite 8 baldų stilizavimo būdus. Kaina: 25,00 eu. Praktinis seminaras. Dirbame su mūsų ruošiniais.

 

Užpildykite trumpą formą ir užsiregistruokite į menines dirbtuves!